Szukaj noclegu

17 marca 2016 r.(czwartek)
godz. 18:00

sala koncertowa Szkoły Artystycznej w Ełku

wstęp wolny

Spotkanie autorskie z Renatą Wroną, autorką książki „SZCZĘŚLIWA KOBIETA rozwój, kariera, miłość”.
ełk imprezy

Jest to książka dla kobiet, które chcą realizować swoje marzenia - poradnik niezwykły, łączący wiedzę i doświadczenie coacha ICF i trenera rozwoju osobistego. Wszystko to podane jest w sposób zrozumiały dla każdej kobiety. Efektem jest mieszanka…piorunująco skuteczna! - Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonym przez kogoś innego, robią rzeczy, na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany.

Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. To naprawdę jest możliwe! Dlatego właśnie powstała ta książka. Chciałabym być dla czytelniczki towarzyszką podróży w drodze do zmiany: zmiany takiej, jaką ona sama sobie wybierze. – mówi Renata Wrona, autorka książki, business & life coach, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image. Autorka książki nie wymaga od czytelniczek znajomości psychologii, technik treningowych oraz specjalnych trików. Przekonuje, że jedyne, co jest konieczne, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą, to chęć i postanowienie, że chcemy być szczęśliwe, zajrzenie głęboko w siebie, swoje marzenia, ustalenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągniecia. Samoświadomość i mądre relacje z otoczeniem potrafią uzdrawiać, a ograniczenia są tylko w naszej głowie. Właśnie o tym jest ta książka.

Renata Wrona – certyfikowany coach ACC ICF, trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka Prime Image. Specjalizuje się we wspieraniu ludzi w ich rozwoju, pomaga im w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego, motywuje do poszukiwania szczęścia i propaguje zdrowy styl życia. W efekcie warsztatów i sesji coachingowych pomaga innym odkryć i nauczyć się w pełni wykorzystywać swój potencjał, osiągnąć sukces w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem, wykorzystując metodę Points of You. Prywatnie biegaczka, miłośniczka podróży i stylu vege.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19 marca 2016 r. (sobota)
godz. 19:00 sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury

bilety:
www.biletynakabarety.pl, www.kabaretowebilety.pl

Centrum Informacji Turystycznej - ul. Wojska Polskiego 47, tel. 87 621 70 10

bilety zbiorowe tel. 513 388 042, biuro@vivartmusic.pl

Wydarzenie impresaryjne

Po niezwykle udanym roku 2015 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w tv skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu.

Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku "Chrzciny" w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

ełk imprezy
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 marca 2016 r. (niedziela)
godz. 10:00-13:00 sala Zebra

Ełckiego Centrum Kultury

wstęp wolny

By poczuć atmosferę Świąt Wielkanocnych zapraszamy na przedświąteczne warsztaty artystyczne, podczas których poznamy różne techniki zdobienia jajek, zgłębimy tajniki wykonywania ozdób świątecznych, które wzbogacą domowe dekoracje.

Zapewniamy, jak zwykle, atmosferę dobrej i wesołej zabawy! Będzie kolorowo!

ełk imprezy