Szukaj noclegu

24 marca (czwartek) 2016 godz. 18.00

Stowarzyszenie Wspólnota Mazurska zaprasza na: Spotkanie z Historią z cyklu

,,OD NIEMIECKIEGO LÖTZEN DO POLSKIEGO GIŻYCKA "WYOBRAŹNIA HISTORYCZNA MAZURÓW"

Hotel Masovia przy ul. Dąbrowskiego 8 w Giżycku

Serdecznie zapraszamy!
WSTĘP WOLNY

Zaproszeni prelegenci:
Prof. Zbigniew Chojnowski, Dr Jerzy Marek Łapo
giżycko imprezy, wydarzenia, atrakcje
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 marca 2016 "lany poniedziałek" godz. 11.00
Nurkowy Śmigus - Dyngus w Giżycku

Skoki do wody z mostów na Kanale Giżyckim (Łuczańskim)

(spotkanie uczestników ok. godz. 10.30)

Wszyscy pasjonaci nurkowania, żeglarze, ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażacy z Giżycka i Wydmin oraz zwykli fani rzeczy z kategorii „pozytywnie zakręconych” spotykają się o poranku nad kanałem Łuczańskim w Giżycku, aby uczcić Śmigus - Dyngus skacząc do wód kanału z mostu kolejowego i mostu obrotowego.

Udział w skokach mogą wziąć wszyscy chętni, wystarczy wyposażyć się w piankę, dobry humor, zwariowane stroje również wskazane:)

Kontakt do koordynatora: tel. 607 857 153 Michał Warchoł członek zarządu Klub Płetwonurków "Płetwal" (również prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Wydminach)

Płetwale i nurkowie!!! W lany poniedziałek, spotykamy się o godz. 10.30 przy starym Płetwalu aby pielęgnować tradycję i ku uciesze swojej oraz licznie zebranych widzów poskakać z mostów!

Pierwszych 30 osób zdeklarowanych i uczestniczących w skokach dostanie pamiątkowe koszulki. Zainteresowane osoby mogą deklarować chęć udziału za pośrednictwem formularza kontaktowego ze strony pletwal.com, lub pisząc na adres: mieron0@wp.pl podając imię i nazwisko oraz rozmiar.

giżycko imprezy, wydarzenia, atrakcje