Szukaj noclegu

3.03.2016 r. (czawartek)

Dzień kobiet z magią
Kętrzyńskie Centrum Kultury
Bilety do nabycia w kasie kina ,,Gwiazda'' - 20 zł

JUST EDI SHOW (Adrian Pruski) – wszechstronnie uzdolniony komik-ekwilibrysta, zaczaruje kętrzyńską publiczność.
Któż z nas, niezależnie od wieku i płci , nie marzy o odrobinie magii w codziennym życiu?
Iluzjonista EDI sprawi, że te marzenia staną się rzeczywistością . Realizowane pokazy iluzji sprawią, że uwierzycie Państwo w niemożliwe, a Wasza wiara w naukę i zdrowy rozsądek zostanie wystawiona na ciężką próbę. A wszystko to z myślą głównie o Paniach (choć nie tylko) , które 8 marca świętować będą „Dzień Kobiet”.
Serdecznie zapraszamy na Magiczny Dzień Kobiet w Kętrzyńskim Centrum Kultury już 3 marca (czwartek) o godz.18.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kinie „Gwiazda”, codziennie w godz.14.00-21.00.
Iluzjonista Just Edi Show Adrian Pruski, znany bliżej jako Just Edi, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i
charyzmatycznych polskich iluzjonistów i ekwilibrystów. Jego pokazy iluzji wzbudzają zachwyt i podziw publiczności. Wyjątkowe triki i sztuczki Just Edi Show dostępne są
w telewizji lub serwisie YouTube, ale artystę bardzo często można też spotkać po prostu na ulicy, gdzie jako iluzjonista i kuglarz bawi przechodniów. Bezpośredni kontakt z widzem to coś, co Just Edi ceni sobie najbardziej. Amatorzy magii i sztuki cyrkowej mają szansę przekonać się o tym podczas festiwalu artystów ulicznych „Edi i Przyjaciele” i innych imprez z jego udziałem. Szukajcie go na ulicach Warszawy i innych polskich miast!
Just Edi to artysta, który doskonale potrafi dostosować pokaz iluzji do rodzaju eventu. Zgłębianie sztuki magii estradowej rozpoczął w wieku kilkunastu lat. Uczył się, trenował
i występował za granicą. Dziś należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich prestidigitatorów, a jego występy uświetniają największe imprezy i wydarzenia kulturalne, lecz również konferencje, szkolenia, bankiety czy imprezy firmowe.
Pokazy iluzji
Jedyne w swoim rodzaju pokazy iluzji Just Edi Show przenoszą widzów do świata magii i czarów. Bezpośredni kontakt z publicznością i aktywne uczestnictwo widzów w pokazie sprawiają, że ta atrakcja zainteresuje i zachwyci nawet największych sceptyków. Efekty specjalne, pełne kreatywności sztuczki karciane, triki ze znikaniem przedmiotów i pokazy ekwilibrystyczne Just Edi Show zawsze okraszone są dozą komediowego humoru. Iluzjonista Adrian Pruski zapewni Państwu niezapomniane emocje i wiele pozytywnych wrażeń. 

Kętrzyn imprezy, domki letniskowe

Dodatkowa atrakcja:
Występ Katarzyny Stockiej - pierwsza Polka w historii , która wystąpiła podczas karnawału w Rio de Janerio 2016 !!!!
Kasia została wytypowana do bycia najważniejszą tancerką i jednocześnie twarzą szkoły Alegria da Zona Sul na karnawale 2016 w Rio de Janeiro. Zdołała zachwycić swoim tańcem i charyzmą społeczność taneczną Rio de Janeiro i z całą pewnością pokaz samby w jej wykonaniu zachwyci również kętrzyńską publiczność .

Kętrzyn imprezy, agroturystyka mazury

KCK